Description
This 4-3/8″ by 3-1/8″ serrated two-sided plastic bowl scraper is flexible and is used to clean and scrape mixing bowls.
$46.14
This 4-3/8″ by 3-1/8″ serrated two-sided plastic bowl scraper is flexible and is used to clean and scrape mixing bowls.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4.38" X 3.12" X 3.12" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 47621-07 |
| UPC / EAN | 8014808055034 |
| ASIN | B003EEM250 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.