Description
This Paderno 4-3/4″ by 4″ diameter stainless steel rounded dough scraper is best used to cut, clean and scrape pastry, bread and pizza dough.
$49.38
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $49.38 |
| 2 - 3 | 40.22 % | $29.52 |
| 4+ | 56.48 % | $21.49 |
This Paderno 4-3/4″ by 4″ diameter stainless steel rounded dough scraper is best used to cut, clean and scrape pastry, bread and pizza dough.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4.75" X 4" X 4.75" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 18503-12 |
| UPC / EAN | 8014808678448 |
| ASIN | B001VMAVBY |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.