Description
This 4-3/4″ by 3-1/8″ rectangular plastic bowl scraper is flexible and is used to clean and scrape mixing bowls.
$47.37
Estimated Stock: 11 Unit s
This 4-3/4″ by 3-1/8″ rectangular plastic bowl scraper is flexible and is used to clean and scrape mixing bowls.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4.75" X 3.12" X 3.12" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 47621-04 |
| UPC / EAN | 8014808015250 |
| ASIN | B003EEM23M |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.