Description
This 8 5/8 diameter chromed round cooling rack quickly cools cookies, pastries and breads.
$43.29
Estimated Stock: 45 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $43.29 |
| 3 - 5 | 57.24 % | $18.51 |
| 6+ | 69.32 % | $13.28 |
This 8 5/8 diameter chromed round cooling rack quickly cools cookies, pastries and breads.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 8.62" Diam. X 1" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47098-22 |
| UPC / EAN | 8014808049866 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.