Description
The Paderno 10 1/4″ diameter chromed round cooling rack quickly cools cookies, pastries and breads.
$45.96
Estimated Stock: 18 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $45.96 |
| 2 - 4 | 40.91 % | $27.16 |
| 5+ | 64.8 % | $16.18 |
The Paderno 10 1/4″ diameter chromed round cooling rack quickly cools cookies, pastries and breads.
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 10.25" Diam. X 1" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 2 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47098-26 |
| UPC / EAN | 8014808836121 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.