Description
This is a 14 piece Paderno set of round plain dough cutters.
$51.10 Original price was: $51.10.$49.80Current price is: $49.80.
Out of stock
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 12" X 9" X 3" |
| Item Weight (lbs.) | 0.6 |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47316-12 |
| UPC / EAN | 8014808014116 |
| ASIN | B0017STDDO |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Reviews
There are no reviews yet.