Description
This is a 12 piece Paderno set of fruit dough cutters.
$49.38
Only 1 Unit Left in Stock
(can be backordered)
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $49.38 |
| 2 | 32.1 % | $33.53 |
| 3+ | 48.1 % | $25.63 |
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 12" X 9" X 3" |
| Item Weight (lbs.) | 0.6 |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47327-12 |
| UPC / EAN | 8014808049934 |
| ASIN | B001M0NKDQ |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.






Reviews
There are no reviews yet.