Description
This Paderno 5″ by 8-1/2″ Trapezoidal Plastic Bowl Scraper is best used to cut, clean and scrape pastry, bread and pizza dough.
Original price was: $56.20.$53.37Current price is: $53.37.
Out of stock
This Paderno 5″ by 8-1/2″ Trapezoidal Plastic Bowl Scraper is best used to cut, clean and scrape pastry, bread and pizza dough.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 10 |
| Size | 5" X 8.5" X 5" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 47621-01 |
| UPC / EAN | 8014808015229 |
| ASIN | B07FZ28QTP |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.