Description
This Paderno 4″ by 5-7/8″ diameter plastic flexible dough scraper is used to clean and scrape mixing bowls.
$47.63
Estimated Stock: 8 Unit s
This Paderno 4″ by 5-7/8″ diameter plastic flexible dough scraper is used to clean and scrape mixing bowls.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4" X 5.88" X 4" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 47621-05 |
| UPC / EAN | 8014808015267 |
| ASIN | B001VMAVI2 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.