Description
This 10 1/2 diameter 14 or 18-slice cake marker portions cakes for cutting even slices. It is made of polypropylene and is dishwasher safe. One side will mark 8 slices and the other 12 slices
$45.86
Only 4 Unit s Left in Stock
(can be backordered)
This 10 1/2 diameter 14 or 18-slice cake marker portions cakes for cutting even slices. It is made of polypropylene and is dishwasher safe. One side will mark 8 slices and the other 12 slices
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 in |
| Case Pack | 1 |
| Promotions | |
| Size | 10.5" X 10.5" X 1" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47033-14 |
| UPC / EAN | 8014808033261 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.