Description
This color-coded wide spatula is ideal for serving, preparing This color-coded wide spatula is ideal for serving, preparing and mixing frozen yogurts, soft Italian ice creams and sorbets.
$45.99
Estimated Stock: 6 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $45.99 |
| 2 - 4 | 40.94 % | $27.16 |
| 5+ | 64.75 % | $16.21 |
This color-coded wide spatula is ideal for serving, preparing This color-coded wide spatula is ideal for serving, preparing and mixing frozen yogurts, soft Italian ice creams and sorbets.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 10" X 2.5" X 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 41475-04 |
| UPC / EAN | 8014808674150 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.