Description
This lid is designed to cover stainless steel ice cream containers 41471-12, 41471-15 and 41471-17. Made of Plexiglas. Hand-wash.
$49.38
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $49.38 |
| 2 | 30.9 % | $34.12 |
| 3+ | 46.9 % | $26.22 |
This lid is designed to cover stainless steel ice cream containers 41471-12, 41471-15 and 41471-17. Made of Plexiglas. Hand-wash.
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 6 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 14.38" x 6.63" x 1" |
| Shipping Weight (lbs.) | 2 |
| Ships Via | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 41471-00 |
| UPC / EAN | 8014808889301 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.