Description
Stainless Steel Pie of Flan Mold, perfect for baking small pies and flans. Round with fluted sides, very deep mold with edge. Measurements: 2-3/4″ Diam. x 1-1/2″ H.
Original price was: $88.00.$81.42Current price is: $81.42.
Only 3 Unit s Left in Stock
(can be backordered)
Stainless Steel Pie of Flan Mold, perfect for baking small pies and flans. Round with fluted sides, very deep mold with edge. Measurements: 2-3/4″ Diam. x 1-1/2″ H.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 6 |
| Size | 2.75" Diam. x 1.5" H |
| Item Weight (lbs.) | 1.5 |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 342651 |
| UPC / EAN | 3334493426519 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.