Description
This Paderno 4.75 by 4.75 by 3.125 Inch stainless steel pyramid mold is used to elegantly shape ice cream and pastries and to enhance various culinary presentations.
Original price was: $37.80.$35.11Current price is: $35.11.
Estimated Stock: 28 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $35.11 |
| 2 | 39.45 % | $21.26 |
| 3 - 6 | 55.63 % | $15.58 |
| 7 - 18 | 77.9 % | $7.76 |
| 19+ | 88.27 % | $4.12 |
This Paderno 4.75 by 4.75 by 3.125 Inch stainless steel pyramid mold is used to elegantly shape ice cream and pastries and to enhance various culinary presentations.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4.75" X 4.75" X 3.13" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | India |
| MPN / Model # | A4753512 |
| UPC / EAN | 803118323128 |
| ASIN | B0026RHWWO |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.