Description
Great for cheese or butter. Effortlessly slice fine cheeses and soft, savory butter with this cutting wire.
- Stainless steel wire and plastic handles.
- Pack of 10.
- Measurements: 11 3/4″ L.
- Weight: 6 oz.
$46.75
Estimated Stock: 65 Unit s
Great for cheese or butter. Effortlessly slice fine cheeses and soft, savory butter with this cutting wire.
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 10 |
| Size | 11.75" L |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.38 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 122021 |
| UPC / EAN | 3467310002280 |
| ASIN | B004FNX0TQ |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.