Description
Snap-on cover fits securely both 3 and 4 compartment trays. Textured to resist scratching. Case of 24, not sold individually.
Original price was: $123.60.$76.84Current price is: $76.84.
Snap-on cover fits securely both 3 and 4 compartment trays. Textured to resist scratching. Case of 24, not sold individually.
| Weight | 9.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 13 in |
| Case Pack | 24 |
| Size | 9" X 11" X 2-9/16" |
| Shipping Weight (lbs.) | 9.31 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | 911CPC-148 |
| UPC / EAN | 099511345236 |
| ASIN | B00AQKRL2Y |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.