Description
Stainless Steel 15 3/4 inch diameter Lid with Stainless Steel Handle. Outside and inside satin polished.
Original price was: $88.70.$75.02Current price is: $75.02.
Estimated Stock: 9 Unit s
Stainless Steel 15 3/4 inch diameter Lid with Stainless Steel Handle. Outside and inside satin polished.
| Weight | 3.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 10 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 15.75" X 15.75" X 3" |
| Item Weight (lbs.) | 2.7 |
| Shipping Weight (lbs.) | 3.5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 11061-40 |
| UPC / EAN | 8014808046391 |
| ASIN | B00196P7JS |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.