Description
Supports products and promotes drainage. They fit right inside your food pan allowing juices and moisture to drain quickly.
Original price was: $149.40.$78.91Current price is: $78.91.
Supports products and promotes drainage. They fit right inside your food pan allowing juices and moisture to drain quickly.
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 × 22 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 6 |
| Size | 1/2 GN Long (6-3/8" x 20-7/8" ) |
| Shipping Weight (lbs.) | 2 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Microwave Safe | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | 20LPHPD-150 |
| UPC / EAN | 099511346684 |
| ASIN | B00BM23K2U |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.