Description
Supports products and promotes drainage. They fit right inside your food pan allowing juices and moisture to drain quickly.
Original price was: $51.90.$28.23Current price is: $28.23.
Supports products and promotes drainage. They fit right inside your food pan allowing juices and moisture to drain quickly.
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 8 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 6 |
| Size | 1/6 GN (6-3/8" x 6-15/16" ) |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.6 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Microwave Safe | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | 60HPD-150 |
| UPC / EAN | 099511329083 |
| ASIN | B00AQKWR5U |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.