Description
Supports products and promotes drainage. They fit right inside your food pan allowing juices and moisture to drain quickly.
Original price was: $50.40.$27.37Current price is: $27.37.
Supports products and promotes drainage. They fit right inside your food pan allowing juices and moisture to drain quickly.
| Weight | 1.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 9 × 12 in |
| Case Pack | 6 |
| NSF Approved | |
| Size | 1/3 GN (6-15/16" x 12-3/4" ) |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.35 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Stackable | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | United States |
| MPN / Model # | 30CWD-135 |
| UPC / EAN | 099511329199 |
| ASIN | B009L5L3ZG |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.