Description
This restaurant-style order holder maintains completed tickets in place. The base is made of sturdy wood and the spindle is Made of stainless steel
$41.00
This restaurant-style order holder maintains completed tickets in place. The base is made of sturdy wood and the spindle is Made of stainless steel
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 3.63" x 2.13" x 4" |
| Shipping Weight (lbs.) | 2 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 42504-09 |
| UPC / EAN | 8014808944338 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.