Description
Stainless Steel 14 1/8 inch diameter Lid with Stainless Steel Handle. Outside and inside satin polished.
Original price was: $73.50.$65.02Current price is: $65.02.
Estimated Stock: 18 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $65.02 |
| 2 - 5 | 14.81 % | $55.39 |
| 6+ | 20.59 % | $51.63 |
Stainless Steel 14 1/8 inch diameter Lid with Stainless Steel Handle. Outside and inside satin polished.
| Weight | 3.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 6 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 14.12" X 14.12" X 3" |
| Item Weight (lbs.) | 2.4 |
| Shipping Weight (lbs.) | 3.5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 11061-36 |
| UPC / EAN | 8014808046384 |
| ASIN | B001CU22JY |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.