Description
This Kali spare stainless steel 3 prong spindle is for the kali apple peeler model 49834-00.
Original price was: $64.00.$63.15Current price is: $63.15.
This Kali spare stainless steel 3 prong spindle is for the kali apple peeler model 49834-00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 8" X 6" X 8" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 49834-AA |
| UPC / EAN | 803118220229 |
| ASIN | B001VMAVXM |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.