Description
This Tellier spare shaft and scraper is for use with the food mill on stand model 42577-39.
Original price was: $316.80.$221.85Current price is: $221.85.
This Tellier spare shaft and scraper is for use with the food mill on stand model 42577-39.
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 6 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 17" X 6" X 12" |
| Item Weight (lbs.) | 1.2 |
| Shipping Weight (lbs.) | 3 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | A42577AD |
| UPC / EAN | 803118110025 |
| ASIN | B001VH726Q |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.