Description
This Tellier spare pair of holding springs is for use with the food mill on stand model 42577-39.
$52.99
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $52.99 |
| 2 | 25.29 % | $39.59 |
| 3+ | 41.2 % | $31.16 |
This Tellier spare pair of holding springs is for use with the food mill on stand model 42577-39.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 8" X 4" X 8" |
| Item Weight (lbs.) | 0.7 |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | A42577AB |
| UPC / EAN | 803118055036 |
| ASIN | B08GXY1YJ8 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.