Description
Tellier spare central spiral spring is for use with the food mill on stand Tellier model P10 / EX5 or Paderno 42577-39.
Original price was: $31.75.$24.99Current price is: $24.99.
Estimated Stock: 16 Unit s
Tellier spare central spiral spring is for use with the food mill on stand Tellier model P10 / EX5 or Paderno 42577-39.
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.00 × 3.00 × 1.00 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 2.37" x 0.93" x 0.93" |
| Item Weight (lbs.) | 0.08 |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | P10003 |
| Replaced Model # | A42577AE |
| UPC / EAN | 803118110032 |
| ASIN | B001VH727A |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.