Description
38 Julienne Blade Set for Mandoline slicers models 49830-60 and 49830-00.
Original price was: $114.00.$84.53Current price is: $84.53.
38 Julienne Blade Set for Mandoline slicers models 49830-60 and 49830-00.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 4" X 1.5" X 1.5" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 49830-AA |
| UPC / EAN | 8014808042225 |
| ASIN | B003M2Y1SA |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.