Description
Lid for Mini Round Casserole #41200-64.
$40.49
Only 2 Unit s Left in Stock
(can be backordered)
Lid for Mini Round Casserole #41200-64.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 5.13" x 5.13" x 0.5" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 41200-64 |
| UPC / EAN | 8014808098499 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.