Description
The Paderno 12 oz. white polyethylene squeeze bottle holds sauces and other liquids.
- Material: Plastic.
- Capacity: 0.37 Qt.
$34.53
Estimated Stock: 100+ Units
The Paderno 12 oz. white polyethylene squeeze bottle holds sauces and other liquids.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 8" X 2.25" X 2.25" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 41526-B2 |
| UPC / EAN | 8014808051296 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.