Description
Swiftly and consistently, the spring-loaded sharp edge of this stainless steel egg topper removes the top of an egg, from raw to soft or hard boiled eggs.
$49.38
Swiftly and consistently, the spring-loaded sharp edge of this stainless steel egg topper removes the top of an egg, from raw to soft or hard boiled eggs.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 1.25" X 1.25" X 4.38" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Color | Stainless Steel |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 42595-01 |
| UPC / EAN | 8014808788437 |
| ASIN | B003OA3XF2 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.