Description
This is a 6 piece Paderno set of square plain dough cutters.
$49.38
Estimated Stock: 15 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $49.38 |
| 2 - 3 | 40.22 % | $29.52 |
| 4+ | 56.48 % | $21.49 |
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 12" X 9" X 3" |
| Item Weight (lbs.) | 0.6 |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47323-12 |
| UPC / EAN | 8014808014192 |
| ASIN | B071KXKW5V |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Reviews
There are no reviews yet.