Description
The Paderno stainless steel “lamb” cookie cutter has sharp edges for precise cutting and is professional quality. It is dishwasher safe and extremely durable.
$32.69
Estimated Stock: 38 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $32.69 |
| 2 - 5 | 42.61 % | $18.76 |
| 6 - 11 | 77.85 % | $7.24 |
| 12 - 23 | 86.54 % | $4.40 |
| 24+ | 93.06 % | $2.27 |
The Paderno stainless steel “lamb” cookie cutter has sharp edges for precise cutting and is professional quality. It is dishwasher safe and extremely durable.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Case Pack | 1 |
| Promotions | |
| Size | 3.125" X 2.75" X 1.125" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47376-08 |
| UPC / EAN | 8014808828652 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Reviews
There are no reviews yet.