Description
Stainless Steel 6 1/4 inch diameter Lid with Stainless Steel Handle. Outside and inside satin polished.
$49.38
Estimated Stock: 9 Unit s
Stainless Steel 6 1/4 inch diameter Lid with Stainless Steel Handle. Outside and inside satin polished.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 6.25" X 6.25" X 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Finish | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 11061-16 |
| UPC / EAN | 8014808046315 |
| ASIN | B001CU7AIW |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.