Description
Each pastry set includes one pastry bag, one coupler and six assorted decorating pastry tubes.
$49.38
Each pastry set includes one pastry bag, one coupler and six assorted decorating pastry tubes.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 7" X 3" X 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47120-02 |
| UPC / EAN | 8014808734434 |
| ASIN | B001AS05GK |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.