Description
This Tellier pocket-size crumb cleaner easily removes crumbs from table in one sweeping motion.
$46.56
Out of stock
This Tellier pocket-size crumb cleaner easily removes crumbs from table in one sweeping motion.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 5" X 1" X 1" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 42593-00 |
| UPC / EAN | 8014808030833 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.