Description
The APS polyrattan rectangular flatware/bread basket is great for a buffet or any catered event. It measures 1 7/8″ high and is 10 5/8″ long and 4″ wide.
$45.07
The APS polyrattan rectangular flatware/bread basket is great for a buffet or any catered event. It measures 1 7/8″ high and is 10 5/8″ long and 4″ wide.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 10.625" X 4" X 1.875" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Germany |
| MPN / Model # | 42584-02 |
| UPC / EAN | 8014808733598 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.