Description
This 10 1/2 diameter 12 or 18-slice cake marker portions cakes for cutting even slices. It is made of polypropylene and is dishwasher safe. One side will mark 8 slices and the other 12 slices
$45.86
Estimated Stock: 11 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $45.86 |
| 2 - 4 | 40.78 % | $27.16 |
| 5+ | 64.98 % | $16.06 |
This 10 1/2 diameter 12 or 18-slice cake marker portions cakes for cutting even slices. It is made of polypropylene and is dishwasher safe. One side will mark 8 slices and the other 12 slices
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 4 in |
| Case Pack | 1 |
| Promotions | |
| Size | 10.5" X 10.5" X 1" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47033-12 |
| UPC / EAN | 8014808033254 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.