Description
This 7 1/8 diameter 8 or 12-slice cake marker portions cakes for cutting even slices. It is made of polypropylene and is dishwasher safe. One side will mark 8 slices and the other 12 slices
$45.86
Estimated Stock: 6 Unit s
This 7 1/8 diameter 8 or 12-slice cake marker portions cakes for cutting even slices. It is made of polypropylene and is dishwasher safe. One side will mark 8 slices and the other 12 slices
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 in |
| Case Pack | 1 |
| Promotions | |
| Size | 7.12" X 7.12" X 1" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 47033-08 |
| UPC / EAN | 8014808033247 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.