Description
The Paderno 3 quart acrylic juice pitcher comes with an ice insert
- Material: Plastic.
- Capacity: 3 Qt.
Original price was: $87.00.$74.39Current price is: $74.39.
The Paderno 3 quart acrylic juice pitcher comes with an ice insert
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 8 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 7.13" X 7.13" X 11.5" |
| Item Weight (lbs.) | 2.1 |
| Shipping Weight (lbs.) | 4 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 44992-03 |
| UPC / EAN | 8014808029783 |
| ASIN | B001GIOEUM |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.