Description
The Paderno blue plastic bottle pourer dispenses free flow of liquids. The pourers are packaged twelve pourers to a bag.
$36.91
The Paderno blue plastic bottle pourer dispenses free flow of liquids. The pourers are packaged twelve pourers to a bag.
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 12 |
| Size | 6" X 6" X 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.5 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 44110-04 |
| UPC / EAN | 8014808686016 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Reviews
There are no reviews yet.