Description
Pourer / Dispenser for glass dash bottle 41681-01, 41681-03. 41681-04, 41681-02.
$35.53
Estimated Stock: 34 Unit s
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $35.53 |
| 2 - 5 | 38.87 % | $21.72 |
| 6 - 16 | 74.53 % | $9.05 |
| 17+ | 87.08 % | $4.59 |
Pourer / Dispenser for glass dash bottle 41681-01, 41681-03. 41681-04, 41681-02.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 2.25" x 1" x 2.25" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 41681-99 |
| UPC / EAN | 8014808896279 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.









Reviews
There are no reviews yet.