Description
The Paderno/World Cuisine rectangular Pizza Lifter is designed to easily lift pizza from the oven.
Original price was: $76.10.$66.85Current price is: $66.85.
The Paderno/World Cuisine rectangular Pizza Lifter is designed to easily lift pizza from the oven.
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 8.62" X 7.12" X 1" |
| Item Weight (lbs.) | 1.3 |
| Shipping Weight (lbs.) | 2 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 18302-02 |
| UPC / EAN | 8014808722486 |
| ASIN | B001DDPAJE |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.