Description
This 5 3/4 long by 2 1/2 wide stainless-steel cake cutter slices and then lifts and serves squares and slices of cakes and tarts.
- Material: Stainless Steel and Plastic.
$43.52
Estimated Stock: 11 Unit s
This 5 3/4 long by 2 1/2 wide stainless-steel cake cutter slices and then lifts and serves squares and slices of cakes and tarts.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 5.75" X 2.5" X 2" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 18513-14 |
| UPC / EAN | 8014808678479 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.