Description
The Paderno 5 7/8 in square bar mat is the perfect work surface for any bar. The skid resistant mat eliminates glass breakage by gripping glasses and the mat even cuts down on cleaning time.
$44.36
The Paderno 5 7/8 in square bar mat is the perfect work surface for any bar. The skid resistant mat eliminates glass breakage by gripping glasses and the mat even cuts down on cleaning time.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 5.87" X 5.88" X 0.5" |
| Shipping Weight (lbs.) | 1 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 44100-04 |
| UPC / EAN | 8014808714382 |
| Warranty | 1 Year |
| Color |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.





Reviews
There are no reviews yet.