Description
The Paderno World Cuisine 2-1/8 quart slanted handle scooping bowl is extremely convenient for transferring liquids from large stock pots
Original price was: $109.80.$75.77Current price is: $75.77.
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 - 2 | — | $75.77 |
| 3 - 5 | 5.98 % | $71.24 |
| 6 - 8 | 9.71 % | $68.41 |
| 9+ | 11.94 % | $66.72 |
The Paderno World Cuisine 2-1/8 quart slanted handle scooping bowl is extremely convenient for transferring liquids from large stock pots
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 6 in |
| Case Pack | 1 |
| Size | 15" x 7.5" x 3.5" |
| Item Weight (lbs.) | 1.1 |
| Shipping Weight (lbs.) | 2 |
| Ships Via | |
| Capacity | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | Italy |
| MPN / Model # | 41916-20 |
| UPC / EAN | 8014808875526 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.