Description
Perfect to serve soups at your health care, long term care, correctional facility or anywhere where you need to keep liquids hot or cold for longer periods of time, insulated.
Original price was: $201.60.$122.39Current price is: $122.39.
Perfect to serve soups at your health care, long term care, correctional facility or anywhere where you need to keep liquids hot or cold for longer periods of time, insulated.
| Weight | 7.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 15 in |
| NSF Approved | |
| Case Pack | 48 |
| Size | Outside Diam. 3-1/2" x H 2-3/8" |
| Shipping Weight (lbs.) | 7.68 |
| Ships Via | |
| Dishwasher Safe | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | China |
| MPN / Model # | MDSB5-487 |
| UPC / EAN | 099511345571 |
| ASIN | B009UYFU20 |
| PDF Spec Sheet | 175.pdf |
| Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.