Description
Steel Non-stick Fluted Quiche Mold.
- Fine steel with a nonstick coating inside and protective enamel outside.
- For individual quiches or tartlets.
- Pack of 12.
- Measurements: 4″ Diam. x 11/16″ H.
- Weight: 1 lb. 4 oz.
Original price was: $124.00.$104.68Current price is: $104.68.
Estimated Stock: 100+ Units
| Quantity | Discount (%) | Price Each Per Case |
|---|---|---|
| 1 | — | $104.68 |
| 2+ | 8.29 % | $96.00 |
Steel Non-stick Fluted Quiche Mold.
| Weight | 1.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 4 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 12 |
| Size | 4" Diam. x 0.68" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 1.25 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 332658 |
| UPC / EAN | 3334493326581 |
| ASIN | B001U1G1P6 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.