Description
Steel Non-stick Fluted Pie Pan.
- Fine steel with a nonstick coating inside and protective enamel outside.
- Colored lacquer exterior to facilitate diffusion of heat.
- Measurements: 10 1/4″ Diam. x 1″ H.
- Weight: 10 oz.
$48.34
Estimated Stock: 17 Unit s
Steel Non-stick Fluted Pie Pan.
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 3 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 10.25" Diam. x 1" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.62 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 332216 |
| UPC / EAN | 3334493322163 |
| ASIN | B001U1I0YQ |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.