Description
Steel Non-stick Fluted Pie Pan.
- Fine steel with a nonstick coating inside and protective enamel outside.
- Colored lacquer exterior to facilitate diffusion of heat.
- Measurements: 7 7/8″ Diam. x 1″ H.
- Weight: 6 oz.
$43.59
Estimated Stock: 100+ Units
| Quantity | Discount (%) | Price Each Each |
|---|---|---|
| 1 | — | $43.59 |
| 2 - 6 | 14.18 % | $37.41 |
| 7+ | 36.34 % | $27.75 |
Steel Non-stick Fluted Pie Pan.
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 3 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 7.87" Diam. x 1" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.38 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 332213 |
| UPC / EAN | 3334493322132 |
| ASIN | B0084XZZNM |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.