Description
Steel Non-stick Fluted Pie Pan.
- Fine steel with a nonstick coating inside and protective enamel outside.
- Colored lacquer exterior to facilitate diffusion of heat.
- Measurements: 6 1/4″ Diam. x 3/4″ H.
- Weight: 4 oz.
$40.92
Estimated Stock: 100+ Units
Steel Non-stick Fluted Pie Pan.
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 3 in |
| Promotions | |
| Case Pack | 1 |
| Size | 6.25" Diam. x 0.75" H |
| Shipping Weight (lbs.) | 0.25 |
| Ships Via | |
| Material | |
| Shape | |
| Brand | |
| Made in | France |
| MPN / Model # | 332211 |
| UPC / EAN | 3334493322118 |
| ASIN | B001U1G3M2 |
| Warranty | 1 Year |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.